21 Mart 2019
Bandana sevenlere 8 güzel bağlama önerisi

Bandana sevenlere 8 güzel bağlama önerisi

Bandana sevenler buraya... Sizin için çok güzel önerilerimiz var...

Yaz günleri bandana kullanımının yaygınlaştığı günlerdir. Görünüşümüze katılmasıyla bambaşka bir havaya bürünmemizi sağlayan saç bandanalarını bağlamanın o kadar çok yolu var ki, buradaki yöntemlerden yola çıkıp kendiniz bile yeni bir stil bile ortaya çıkarabilirsiniz. Gelin ve renk renk, çeşit çeşit bandana modellerine ve nasıl bağlandıklarına bakalım:

1. Çift Düğüm Bağlama

Hem yapması kolay, hem şirin hem de günlük saç stilinize uyabilen şahane bir model. Düğümlerin verdiği hava kuşkusuz tüm kıyafetlerinize yakışacak.

2. Boho Bandana

Boho stili görünüm için üçgen şekline getirdiğiniz bandanayı, uçları yüzünüze doğru gelecek şekilde başınıza koyun ve bandanayı uçlarından görseldeki gibi bağlamaya başlayın.

3. Gothic Bandana

Gothic bir tarzınız olmayabilir, ama koyu renkli giyinmek istediğiniz günlerde yardımınıza koşacak bir model. Biraz saç spreyi ve biraz saç maşasıyla işlem sonrası bu çarpıcı görünüme sahip olabilirsiniz. Saçları yaptıktan sonra gerisi kolay!

4. Örgü Bandana

Zor bir model olsa da kesinlikle verilen emeğe değecek bir model. Bu bağlama şeklinde bandana saç örgümüzle iç içe geçiyor ve muhteşem bir görünüm kazandırıyor. Ensenizden başlayarak saçınızla birlikte ördüğünüz bandananın uçlarını tepede toplayarak istediğiniz şekli verebilirsiniz.

5. Fiyonklu Bandana

Bu model, topuz yaptığınız saçlarınız hiç olmadığı kadar güzel gözüksün diye var ve yapması da bir o kadar pratik. Önce saçlarımızı topuz yapıyoruz, ardından bandanamızı bağlıyoruz. Bir süre sonra normal topuzlar sizin için çok sıradan gözükecek.

6. Retro Bandana

Geçmiş yılların zarafetini saçlarınıza taşıyacak bu modelin sırrı; saçlarınızı, özellikle kâkül kısmını şekillendirmekten geçiyor.Her zaman etkileyici bu modeli tamamladıktan sonra kırmızı ruj olmazsa olmaz!

7. At Kuyruğu Bandanası


Topuzumuzubandanayla birleştirdik, pekala at kuyruğumuz için de yapabiliriz! Hem de kurdele şekli vererek genç bir görünüm elde edebiliriz.

8. Klasik Bağlama

Bu en basit ve her zaman en trend bağlama şekliyle saniyelerinizi bile almadan bir anda 70’lere dönebilirsiniz. “Saçım çok şekilsiz, ne yapacağım” derdine bir anda çözüm bulan modellerden.

Belki saçımız o gün çok kötü saklamak istiyoruz veya çok güzel, öne çıkarmak istiyoruz. Gördüğünüz gibi her durumda imdadımıza bandana yetişebiliyor. Ve son olarak unutmamamız gereken bir detay: Bandana bağlarken ne yapıyoruz? Tabii ki bandananın renk olarak kıyafetimizle kontrast yapmasını unutmuyoruz. Güzel kombinler sizinle olsun!

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.