24 Haziran 2018
Bir Erkek Açısından 30 Yaşını Aşmış Kadınları Mükemmel Yapan 14 Özellik

Bir Erkek Açısından 30 Yaşını Aşmış Kadınları Mükemmel Yapan 14 Özellik

Andy Rooney,"Yaşım ilerledikçe, en çok otuz yaşını aşmış kadınlara değer vermeye başladım." Diyor ve  bunun sebeplerini şöyle sıralıyor…

 

 1. Otuz yaşını geçmiş bir kadın asla sizi gecenin bir yarısı uyandırıp ne düşünüyorsun? diye sormaz. Umurunda değildir çünkü ne düşündüğünüz.
 2. Eğer otuzunu aşmış bir kadın TV deki maçı seyretmek istemiyorsa, söylene söylene TV'nin karşısında yanınızda oturmaz. Yapmak istediği bir şeyi yapar. Ve bu genellikle daha enteresan bir şeydir.
 3. Otuz yaşını aşmış bir kadın kendini yeterince iyi tanır ve kendinden emindir...
 4. Kim olduğunu, ne olduğunu, ne istediğini ve kimden istediğini bilir.
 5. Otuzunu aşmış kadın övgüler yağdırmakta çok bonkördür, çoğu hak edilmemiş bile olsa... Çünkü takdir edilmemenin ne olduğunu iyi bilir.
 6. Otuz yaş üstü kadın çoğunlukla büyük aşklara, ömür, boyu sürecek bağlılıklara doymuştur.
 7. Hayatında en son ihtiyacı olduğu şey bir başka mız mız, devamlı söylenen, ne yapacağına karışan, yapışkan bir aşıktır.
 8. Otuzunu aşmış kadın, ağırbaşlıdır. Bir operanın ortasında ya da pahalı bir restoranda sizinle çığlık çığlığa kavga etmesi çok nadirdir. Ha tabi hak ettiyseniz, size vururken de hiç tereddüt etmez, sonuçlarına katlanmayı da planlayarak.
 9. Otuzunu aşmış kadın sizi kadın arkadaşlarıyla rahatlıkla tanıştıracak kadar kendine güvenir. Daha genç bir kadın, en iyi arkadaşını bile görmezlikten gelebilir, yanındaki adama güvenmediği için.
 10. Otuzunu aşmış çok az kadın onun hakkında ya da yaptıkları hakkında ne düşündüğünüzü önemser.
 11. Otuz yaşın üstündeki kadın sizin onun arkadaşına ilgi duymanızı hiç sallamaz, arkadaşının onun aldatmayacağını bilir.
 12. Otuz yaşını aşmış bir kadın kıpkırmızı bir ruj sürdüğünde bu ona çok yakışır. Ama daha genç kadınlarda böyle değildir.
 13. Otuz üstü kadınlar açık sözlü, doğrucu ve dürüsttürler. Ne kadar geri zekalı olduğunuzu bir çırpıda açık açık söyleyiverir, eğer bir geri zekalı gibi davrandıysanız. Onun için ne anlam taşıdığınızı merak etmenize gerek yoktur.
 14. Kadınlar yaşları ilerledikçe medyumlaşırlar. Ona günah çıkarmanıza hiç gerek yoktur, onlar her bir haltınızı bilirler.

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.