27 Eylül 2021
Takma tırnak nasıl kullanılır dikkat edilmesi gerekenler ve merak edilenler neleridir?

Takma tırnak nasıl kullanılır dikkat edilmesi gerekenler ve merak edilenler neleridir?

Takma tırnak, tırnakları zayıf olanlar ve tırnak yapısını beğenmeyenler için oldukça pratik bir yöntemdir. Ancak takma tırnak hakkında bazı konulara dikkat!

Dış görünüşünüzün tamamlayıcısı olan aksesuarlardan biri de takma tırnaklardır. Tırnak yapısını beğenmeyenler veya oje ile uğraşmak istemeyenler için oldukça pratik bir çözümdür. Ancak takma tırnak hakkında dikkat edilmesi gereken bazı aşamalar bulunmaktadır. Elmaelma.com takma tırnak hakkında bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri şöyle derlemiş...

Öcelikli olarak takma tırnak kullanmaya karar verdikten ve almadan önce dikkat etmeniz gereken bazı aşamalar bulunmaktadır. Bu aşamalardan bir taneside takma tırnağı hangi amaçla kullanacak olmanızdır. Eğerki tırnak yeme gibi bir alıklanlığınız varsa olabildiğince çok çeşitli olanlarından almaya çalışın. Takma tırnakların çeşitleri de bulunmaktadır. french, çeşitli renkler ve boyutları bulunmaktadır. Çeşitleri bulunmakla beraber satın alacağınız tırnağın kalitesinide göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. 

Protez tırnak eğitimi uygulamasında kullanılan tırnak yalnızca kişinin kendi tırnağının uç kısmına özel bir işlemle takılır. Kişinin kendi tırnağının dip kısmı açıkta kaldığı için tırnak hem hava almaya devam eder hem de uzamaya. Takma tırnaksa kendi tırnağınızın tamamen üzerine yapıştırıcı kullanarak yaptığınız bir uygulamadır. protez tırnak eğitimi uygulamasında tırnağın dip kısmı hava alamayacak şekilde kapanır.

Yorum yapabilmek için lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.